Tanrılar Okulu

December 2, 2019
Tanrılar Okulu

Hayat; tıpkı bana yaptığı gibi, sizi de, bir mengenede soluğunuz kesilinceye kadar sıktığında, sizi içinden çıkamayacağınız hayal kırıklıklarına uğrattığında ve hiç bir çıkışyolu bulamadığınızda… işte fakat o zaman bu Kitap, biranda elinize geçecek ve sizi bulacaktır. Bu Nedenle Bireysel Devrim’iniziçin, bir insanın düş edebileceği en büyük maceraya hazırolduğunuzu bileceksiniz: Bütünlüğün üzeve yolunu kaybettiğiniz cennetinize her yerde kavuşmak.

Oluş’umuz yaşamımızı yaratır.
Dışdünyamın kalitesinin daha iyi veya daha fena olmasının benim esas sorumluluğum olduğunu, hayatımdaki tersliklerin ve bazen traji kolayların Oluş seviyeme ast olduğunu, ve bunların yalnızca, korkularımın, yıkıcı düşüncelerimin ve olumsuzca kurduğum hayallerimin maddeleşmişhalinden başka bir şey olmadığını farkettiğim andan itibaren, şikayet etmekten, başkalarını suçlamaktan, pişmanlık duymaktanya da kendime acımaktan vazgeçtim.
Bu Kitap, yolculuğumu sizlerle paylaşırken,her hangi bir şey öğretmeniyeti taşımıyor. Benim ana amacım bir yol göstermek ve sizi kendi yolculuğunuz açıkmanız için sıkıştırmak. Oysa bilmelisinizki, bu yol, tıpatıp akıntıya karşısında yüzen somon balığının izlediği yol gibi kor kutucu olduğukadar mükemmel, zorolduğu dek neşelendirici, sıkıcı, lakin bir öyle da gereklidir.

Düş ve hakikat bir ve aynı şeydir.
Düşünüzü, dolayısı ile gerçeğin izi genişletecek 3 usul:
Korkularınızdan ve negatif düşüncelerinizden kurtulmak.
Düşmanınızı hoşuna gitmek.
Zamandan bağımsız elde etmek.
-Stefano D’Anna-
(Kitabı aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.)

Sayfa Sayısı: 474

Baskı Yılı: 2010

Dili: Türkçe
Yayınevi: Sinedie Yayınları

 

Kitap Adı: Tanrılar Okulu Yazar: Stefano D’Anna Yayınevi: Sinedie Yayınları İlk Zorlama Yılı: 2010 Sayfa Sayısı: 474 Dil: Türkçe ISBN: 9786056105203

Ücretli e-kitap indir

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *