Kral Şakir Dürümler Karışık!

November 25, 2019
Kral Şakir Dürümler Karışık!

Ürün Özellikleri

Kitap Türü Ciltli

Yazan Varol Yaşaroğlu

Yayınevi Eksik Parça Yayınları

Fiyat Takibi

Haftalık Aylık
Başkalaşım Oranı:

Ayrıntılar

Arttırılmış Realite ’le Eğlenceyi Arttır!

Uygulamayı indir, kitabı canlandır!

Kral Şakir 6 Dürümler Karmakarışık!

Doğaüstü maceralar mahallesinde, Canan ve bizimkilerle yine garip şeyler peşindeyiz. Kapalıçarşı ’da halı işine giren Dünya Bey ’i ziyaret edip şahlanmış bulutları sakinleştirmek ve dev karpuzlarla halay sürüklemek gibi görevlerimiz var. Temizleme canavarı teyze mi istersiniz, özgüven kazanıp kahraman olan Kumpir mi?

Hadi, dahası arttırılmış gerçeklikle eğlenceyi daha da arttırıyoruz! 

Teslimat Bilgileri

En geç 10 Haziran Pazartesi günü kargoya verilir.

Siparişleriniz benzer gün içinde kargoya teslim edilecektir. Mağazamızdan yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde bedava kargo imkanından faydalanabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz: Haftaiçi 08:30-18:00

İade / Başkalaşım Bilgileri

’dan satın aldığınız ürünler için vazgeçme hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör Bambaşka bir model, karoser ya da renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz. Ürünü mağazaya bedava göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin. Ürünle ilgili veri elde etmek için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Sözünden Dönme Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.

Ücretli e-kitap indir

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *