Çocuklukta İhmalin İzi: Boşluk Hissi

November 23, 2019
Çocuklukta İhmalin İzi: Boşluk Hissi

“Çocuklukta İhmalin İzi: Boşluk Hissi, ebeveynlerimizden bize kalan mirasa bambaşka ve açık bir şekilde ışık tutmakla kalmayıp çocukluğumuzda ebeveynlerimizden aldıklarımızın, yetişkinlik döneminde duygusal ve sosyal anlamda bizleri nasıl etkilediğini anlamamıza tezgâhtar oluyor. Dr. Webb varlıklı, sıcak ve empati yüklü cümleleriyle aracısız olarak bize hitap ederek, şehvetli olarak karşılaştığımız engelleri tanımlamamıza ve bu engellerin üstesinden gelebileceğimiz yolları bulmamıza takviye sağlıyor.”

– Dr. Jeffrey Pickar, Harvard Tıp Fakültesi  – 

Ara Sıra hayatınız yalnızca geçip gidiyormuş gibi hissediyor musunuz? Çok iyiymiş gibi davranıp, gizliden gizliye yalnız ve kopuk hissettiğiniz oluyor mu? Belki fazla güzel bir hayatınız var, işinizde çok iyisiniz fakat bu durum sizi mutlu etmeye yetmiyor mu?

Öyleyse yalnız değilsiniz. Dünya sizin gibi düşünen insanlarla batmış. Kendini bu dünyaya ait hissetmeyen, hissettiklerini kelimelere dökemeyen ve yeteri dek mutlu olmadığı için kendini suçlayan birçok insan var.

Siz de bu kişilerden biriyseniz, eşinize yeteri kadar emrindeki olmadığınızı düşünebilirsiniz, öteki ahali kadar içten sevemezsiniz ya da kendinizi mutlu hissetmezsiniz.

Jonice Webb, Amazon ’da dünyanın en fazla satan psikoloji kitaplarından birini yazarak iddiasının ve çözüm yöntemlerinin bütün dünyada geçerli olduğunu kanıtlıyor. Milyonlarca kişinin hayatına katkı yapan bu kitabı, okunması gerekenler listenizde en üste almalısınız.

 

(Kitabı aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.)

 

 

 

Kitap Adı: Çocuklukta İhmalin İzi: Başıboşluk Duygusal Yazar: Jonice Webb Tercüman: Gülsün Arıkan Yayınevi: Sola Unitas Hamur Tipi: 2. Hamur Sayfa Sayısı: 304 Ebat: 13,5 x 21 Baskı Sayısı: 1. Basım İlk Baskı Yılı: 2018 Orijinal Dili: İngilizce ISBN: 9786052250686

Ücretli e-kitap indir

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *